Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0kg - 30kg

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 1 990,00 zł

ZABAWKI TRADYCYJNE

Oryginalne zabawki dla dziewczynek i chłopców z internetowego sklepu z zabawkami REMAJU to gwarancja świetnie spędzonego czasu! Co ważniejsze - czasu spędzanego wspólnie, bo większością zabawek możecie bawić się całą rodziną.

Kuchnie dla dzieci, zabawkowe sklepy, teatrzyki dziecięce, domki dla lalek, wózki dla lalek, zabawkowe tory wyścigowe, oryginalne konstrukcje dla małych inżynierów… To i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie ekskluzywnych zabawek wiodących producentów z Niemiec i Szwajcarii. Wszystkie zabawki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, co razem z solidną jakością wykonania daje gwarancję bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Niezwykle starannie wykonane detale oraz pomysłowość rozwiązań sprawią, że Twoje dziecko będzie zachwycone. Wiele zabawek (np. domki dla lalek, zabawkowe kuchnie i sklepy) posiada możliwość rozbudowania o dodatkowe akcesoria. To nie tylko pozwoli dziecku dłużej cieszyć się prezentem, ale wprowadzi je w meandry kolekcjonerstwa. Kto wie, być może w przyszłości dzięki tej nauce przez zabawę będzie właścicielem cennej kolekcji obrazów czy porcelany?

Tradycyjne zabawki dla dzieci nie wymagają prądu. Zachęcają dziecko do aktywnej zabawy, rozbudzają jego wyobraźnię, poprawiają umiejętność logicznego myślenia, planowania, wpływają pozytywne na rozwój psycho-motoryczny. Większością zabawek można bawić się całą rodziną czy w grupie koleżanek i kolegów. Dziecko rozwija w ten sposób kompetencje społeczne, co umożliwi mu prawidłowe funkcjonowanie w grupach (rówieśniczych, zawodowych itp.) w nastoletnim, a potem dorosłym okresie życia. W przeciwieństwie do gier komputerowych czy bajek oglądanych na ekranie telewizora – zabawki tradycyjne nie powodują uzależnienia i nie wpływają negatywnie na wzrok. Nauka przez zabawę to świetna inwestycja w przyszłość Twojego dziecka!

W REMAJU starannie selekcjonujemy wszystkie produkty pod kątem jakości i estetyki wykonania. Oferujemy Ci tylko zabawki z najwyższej półki, które spełniają nasze restrykcyjne wymagania.

ZABAWKI TRADYCYJNE

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry