KONIK MECHANICZNY PONYCYCLE
  • KONIK MECHANICZNY PONYCYCLE

KONIK MECHANICZNY "JEDNOROŻEC CHMURKA"

980,00 zł
Brutto

Biały konik mechaniczny - jednorożec. 


rozmiar
Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Baśniowa Chmurka to jednorożec, który mieszka w Krainie Snu. Każdej nocy szuka dziecka, któremu podaruje kolorową senną opowieść.* Czy Twoje dziecko nie chciałoby mieć takiego towarzysza na wyłączność? Świetna zabawa w ciągu dnia gwarantowana, a rozbudzona w jej trakcie wyobraźnia przyciągnie piękne marzenia senne.

*Opis jest jedynie inspiracją do wspólnej zabawy z dzieckiem. Konik mechaniczny nie posiada funkcji głosu. Przygody konika wymyślcie wraz z całą rodziną.

Konik mechaniczny „Jednorożec” to zabawka z tej samej serii co „Śnieżynka”. Miękki plusz, jedwabista grzywa i charakterystyczny róg – to właśnie nasz konik mechaniczny. Welurowe haftowane brązowe siodło z popręgiem pozwoli poczuć się Twojemu dziecku jak prawdziwy jeździec. Mechanizm wprawiany w ruch jedynie za pomocą pracy mięśni pozwala na długie godziny zabawy i kształtuje sprawność fizyczną.

Opis

Rozmiar S
Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 80x30x85 cm; wysokość siedziska: 56 cm; Waga dziecka: 10-30 kg; Waga konika mechanicznego: 8 kg; Atest: tak; Użytek komercyjny: nie
Rozmiar M
Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 97x34x104 cm; wysokość siedziska: 65 cm; Waga dziecka: 25-50 kg; Waga konika mechanicznego: 12 kg; Atest: tak; Użytek komercyjny: nie

Specyficzne kody

EAN13
0735424589014

Zobacz także