KONIK MECHANICZNY PONYCYCLE Zobacz większe zdjęcie

KONIK MECHANICZNY "JEDNOROŻEC CHMURKA"

Nowy produkt

Biały konik mechaniczny - jednorożec. 

Opis

Towar dostępny 3 dni od zamówienia

980,00 zł

Specyfikacja

Rozmiar SWymiary (długość x szerokość x wysokość): 80x30x85 cm; wysokość siedziska: 56 cm; Waga dziecka: 10-30 kg; Waga konika mechanicznego: 8 kg; Atest: tak; Użytek komercyjny: nie
Rozmiar MWymiary (długość x szerokość x wysokość): 97x34x104 cm; wysokość siedziska: 65 cm; Waga dziecka: 25-50 kg; Waga konika mechanicznego: 12 kg; Atest: tak; Użytek komercyjny: nie

Opis

Baśniowa Chmurka to jednorożec, który mieszka w Krainie Snu. Każdej nocy szuka dziecka, któremu podaruje kolorową senną opowieść.* Czy Twoje dziecko nie chciałoby mieć takiego towarzysza na wyłączność? Świetna zabawa w ciągu dnia gwarantowana, a rozbudzona w jej trakcie wyobraźnia przyciągnie piękne marzenia senne.

*Opis jest jedynie inspiracją do wspólnej zabawy z dzieckiem. Konik mechaniczny nie posiada funkcji głosu. Przygody konika wymyślcie wraz z całą rodziną.

Konik mechaniczny „Jednorożec” to zabawka z tej samej serii co „Śnieżynka”. Miękki plusz, jedwabista grzywa i charakterystyczny róg – to właśnie nasz konik mechaniczny. Welurowe haftowane brązowe siodło z popręgiem pozwoli poczuć się Twojemu dziecku jak prawdziwy jeździec. Mechanizm wprawiany w ruch jedynie za pomocą pracy mięśni pozwala na długie godziny zabawy i kształtuje sprawność fizyczną.

Twojemu dziecku spodobają się też