• Tylko online
KONIK MECHANICZNY PONYCYCLE
  • KONIK MECHANICZNY PONYCYCLE

KONIK MECHANICZNY "ZEBRA MAJA"

980,00 zł
Brutto

Konik mechaniczny - zebra


rozmiar
Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zebra Maja uwielbia dobrą zabawę i dobre jedzenie! Z przyjemnością posila się mięciutkimi liśćmi i źdźbłami trawy rosnącej na sawannie. Afryka jest jej ukochanym domem, ale chętnie zamieszka teraz razem z Wami.* Czy Twoje dziecko dotrzyma jej towarzystwa podczas codziennych spacerów?

Konik mechaniczny w kształcie zebry z czupurnie rozwichrzoną czarną grzywą. Mocna stalowa konstrukcja i miękki plusz dają pewność bezpiecznej zabawy. Jeśli Twoje dziecko nie przepada za aktywnością fizyczną lub ma problemy z utrzymaniem właściwej postawy ciała, zachęć je do ćwiczeń z zebrą mechaniczną. Żeby wprawić ją w ruch, trzeba energicznie pracować mięśniami – to frajda i ogromna satysfakcja dla Twojego dziecka.

*Opis jest jedynie inspiracją do wspólnej zabawy z dzieckiem. Przygody zebry wymyślcie wraz z całą rodziną.

Opis

Rozmiar S
Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 80x30x85 cm; wysokość siedziska: 56 cm; zalecany wiek dziecka: 3-6 lat; waga dziecka: 10-30 kg; waga konika mechanicznego: 8 kg; atest: tak; użytek komercyjny: nie

Specyficzne kody

EAN13
0735424589021

Zobacz także