• Tylko online
KONIK MECHANICZNY PONYCYCLE
  • KONIK MECHANICZNY PONYCYCLE

KONIK MECHANICZNY "DOMINO"

980,00 zł
Brutto

Czarno-biały konik mechaniczny z długą grzywą


rozmiar
Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Błękitnooki, czarno-biały Domino był ulubionym koniem hiszpańskiej księżniczki. Pewnej nocy uciekł z zamkowej stajni i trafił do zaczarowanego ogrodu. Chcesz wiedzieć, co tam zobaczył? Zaproś konika mechanicznego do pokoju swojego dziecka.*

*Opis jest jedynie inspiracją do wspólnej zabawy z dzieckiem. Konik mechaniczny nie posiada funkcji głosu. Przygody konika wymyślcie wraz z całą rodziną.

Ten model wyróżnia się oryginalnym kolorem oczu, czarno-białą grzywą oraz pęcinami pokrytymi sztucznym futerkiem o długim włosiu. Konik mechaniczny posiada pięknie haftowane siodło. Na Domino Twoje dziecko poczuje się wyjątkowe! Na koniku można jeździć zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Opis

Rozmiar S
Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 80x30x85 cm; wysokość siedziska: 56 cm; Waga dziecka: 10-30 kg; Waga konika mechanicznego: 8 kg; Atest: tak; Użytek komercyjny: nie
Rozmiar M
Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 97x34x104 cm; wysokość siedziska: 65 cm; Waga dziecka: 25-50 kg; Waga konika mechanicznego: 12 kg; Atest: tak; Użytek komercyjny: nie

Specyficzne kody

EAN13
0735424588970

Zobacz także