KONIK MECHANICZNY EMIR...
  • KONIK MECHANICZNY EMIR ROZMIAR M
  • KONIK MECHANICZNY EMIR ROZMIAR M
  • KONIK MECHANICZNY EMIR ROZMIAR M

KONIK MECHANICZNY EMIR ROZMIAR M

1 249,00 zł
Brutto

Dumny, tajemniczy sułtan Emir opowie Twojemu dziecku o niejednej egzotycznej przygodzie, którą przeżył, o gorącym piasku na pustyni i pachnących przyprawach przewożonych przez kupców dalekimi szlakami.*

*Opis stanowi tylko przykład historii, które możecie wymyślić wspólnie z dzieckiem podczas zabawy. Konik mechaniczny nie posiada modułu głosowego.

Ilość

Dziecko czuje się jak na prawdziwym koniu. Zabawka napędzana jest jedynie ruchami dziecka. Nie ma silnika i dlatego nie potrzebuje żadnych baterii do poruszania się.  Konie rozwijają koordynację ruchów i równowagę dziecka. Podczas jazdy dziecko angażuje ważne obszary mięśni, które nie są zwykle używane, a koń pomaga dobrze je rozwijać. Można jeździć konno w domu i na zewnątrz. Kółka wykonane są z bezbarwnej gumy (czarny wygląd nadaje kółkom wewnętrzne czarne wzmocnienie z tworzywa sztucznego), dzięki czemu nie rysuje ani nie plami parkietu lub podłogi. Idealna do jazdy jest płaska powierzchnia taka jak chodnik lub asfalt. Konie  są produktami najwyższej jakości i spełniają najbardziej wymagające międzynarodowe wymagania certyfikacyjne dla zabawek.

Wymiary:

  • 67x27x78 cm;
  • wysokość siedziska: 56 cm

Waga minimalna dziecka 10 kg; maksymalna 40 kg

9702

Specyficzne kody