KONIK MECHANICZNY BELLA...
  • KONIK MECHANICZNY BELLA ROZMIAR S
  • KONIK MECHANICZNY BELLA ROZMIAR S
  • KONIK MECHANICZNY BELLA ROZMIAR S

KONIK MECHANICZNY BELLA ROZMIAR S

849,00 zł
Brutto

Za siedmioma galaktykami, za siedmioma mgławicami na Orianie mieszka Bella, która chroni swoją planetę przed złośliwymi Bortymkami. Może to właśnie Twoje dziecko będzie jej sprzymierzeńcem w tej historii?*

*Opis stanowi tylko przykład historii, które możecie wymyślić wspólnie z dzieckiem podczas zabawy. Konik mechaniczny nie posiada modułu głosowego.

Ilość

Dziecko czuje się jak na prawdziwym koniu. Zabawka napędzana jest jedynie ruchami dziecka. Nie ma silnika i dlatego nie potrzebuje żadnych baterii do poruszania się.  Konie rozwijają koordynację ruchów i równowagę dziecka. Podczas jazdy dziecko angażuje ważne obszary mięśni, które nie są zwykle używane, a koń pomaga dobrze je rozwijać. Można jeździć konno w domu i na zewnątrz. Kółka wykonane są z bezbarwnej gumy (czarny wygląd nadaje kółkom wewnętrzne czarne wzmocnienie z tworzywa sztucznego), dzięki czemu nie rysuje ani nie plami parkietu lub podłogi. Idealna do jazdy jest płaska powierzchnia taka jak chodnik lub asfalt. Konie  są produktami najwyższej jakości i spełniają najbardziej wymagające międzynarodowe wymagania certyfikacyjne dla zabawek.

Wymiary:

  • 48x24x66 cm;
  • wysokość siedziska: 40 cm

Waga minimalna dziecka 6 kg; maksymalna 20 kg

9703

Specyficzne kody